www.cvonline.hu

Telefonos ügyfélszolgálati munkatárs

PROHUMAN

Hozzáadva: 2017.02.23.
Hirdetés azonosító: 970290

Telefonos ügyfélszolgálati munkalehetőség!
Feladatok:

  • Telefonos ügyfélszolgálati tevékenység ellátása: beérkező hívások fogadása telekommunikációs cég szolgáltatásaival kapcsolatban,
  • Ügyfelek pontos, szakszerű tájékoztatása,
  • Információnyújtás, problémafeltárás, panaszkezelés,
  • Igényfelmérés az ügyfelek körében,
  • A tevékenységhez köthető adminisztrációs feladatok ellátása,

Elvárások:
  • Minimum középfokú végzettség,
  • Magas szintű számítógépes ismeret
  • Jó kommunikációs készség, ügyfélközpontúság,
  • Monotónia tűrés,
  • Jó stressztűrő és problémamegoldó képesség,
  • Precíz, megbízható munkavégzés,

Juttatások:
  • FIX ALAPBÉR +jutalék,
  • Folyamatos, hosszú távú munkalehetőség egy stabil cégnél,
  • 8 órás munkavégzés,
  • Szakmai fejlődési lehetőség,
  • Alkalmazotti státusz.

Előnyök:
  • Telefonos ügyfélszolgálati területen/ értékesítésben szerezett releváns tapasztalat előny,

Kategória
Régió
Kőszeg