www.cvonline.hu

Telefonos ügyfélszolgálati munkatárs

  • A hirdetés 491 napja lejárt

Telefonos ügyfélszolgálati munkatársat

keresünk II. kerületi munkavégzésre, 2015 augusztusi kezdéssel év végéig

Feladatok:

  • Bejövő hívások kezelése:
  • Meglévő és leendő ügyfelek tájékoztatása
  • Általános információnyújtás
  • Panaszkezelés
  • Hívások adminisztrálása, adatok rögzítése
  • Kimenő hívások kezelése: hátralékos listából történő szoft behajtás jellegű kimenő hívások végrehajtása és ezek adminisztrációja

Elvárások:

  • Középfokú végzettség, érettségi
  • Felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek
  • Személyes ügyfélszolgálati vagy call centeres tapasztalat előnyt jelent

Egyéb:

  • Munkába állás: 2015.08.03
  • Munkaidő: hétfőtől péntekig 8:00 -16:20, vagy 9:40 -18:00 óráig, napi 8 órában
  • Munkavégzés helye: Budapest, II. kerület

Amit kínálunk:

  • Stabil hátterű vállalat
  • Fiatalos csapat

Az önéletrajzokat a E-mail cím megjelenítése e-mail címre várjuk a betölteni kívánt munkakör megjelölésével!