www.cvonline.hu

Telefonos ügyfélszolgálati munkatárs

  • A hirdetés 666 napja lejárt

A Róbert Károly Magánkórház folyamatosan bővülő csapatába keres munkatársat

telefonos ügyfélszolgálati munkatárs

munkakörbe.

Feladatok:

  • hívások kezelése
    • bejövő hívásoknál a kezelésekkel kapcsolatban információ szolgáltatása, előjegyzések felvétele
    • kimenő hívásoknál: adategyeztetés
    • az előjegyzések pontos rögzítése a Hospitaly rendszerben
    • információ és/vagy időpont kérő levelek megválaszolása
    • adminisztráció

Elvárások:

  • min. középfokú végzettség
  • felhasználói szintű informatikai ismeretek
  • angol nyelvtudás, egészségügyi képzettség és hasonló munkakörben szerzett tapasztalat előnyt jelent
  • Elvárt kompetenciák:
    • ügyfélközpontú gondolkodás, viselkedés,
    • kiváló kommunikációs készség
    • gyorsaság, dinamizmus
    • tanulékonyság
    • önállóság, probléma megoldás
    • empátia

Amit kínálunk:

  • kulturált munkakörülmények,
  • felelősségteljes, kihívásokkal teli munkát,
  • teljes munkaidős, határozatlan idejű foglalkoztatás a Munka törvénykönyve szerint.

Munkavégzés helye: Budapest

Jelentkezési határidő: 2015. május 20.

Amennyiben a fenti lehetőség felkeltette érdeklődését, és az elvárásoknak megfelel, magyar nyelvű fényképes önéletrajzát és motivációs levelét a bérigénye megjelölésével az alábbi e-mail-címre várjuk!

Helyek Pest
Budapest
Kategória Ügyfélszolgálat / Vevőszolgálat / Szolgáltatás
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő