www.cvonline.hu

TELEFONOS ÜGYFÉLSZOLGÁLATI MUNKATÁRS

  • A hirdetés 887 napja lejárt

Érdekel a mobilkommunikáció és szeretsz emberekkel foglalkozni?
Vonzó számodra egy dinamikus, fiatalos multinacionális vállalat?
A Vodafone Magyarország Téged is vár!
Csatlakozz te is a legjobb csapathoz, mint

a 2009-ben megnyílt Miskolci Regionális Ügyfélszolgálati Központunkba.

Fő feladatok:

  • Lakossági Ügyfélszolgálatra érkező telefonhívások udvarias, gyors és pontos megválaszolása.
  • Ügyfelek tájékoztatása az aktuális akciókról, tarifacsomagokról, szolgáltatásokról
  • Napi munkája mellett folyamatosan frissíti ismereteit, és figyelemmel kíséri a telekommunikációs piac változásait.
  • Ügyfélszolgálatunk az év minden napján 24 órában elérhető, így több-műszakos munkarendben dolgozunk
Elvárásaink:
  • Minimum középfokú iskolai végzettség (felsőfokú végzettség előny)
  • Angol nyelvtudás előny
  • Microsoft Office alkalmazások felhasználói szintű ismerete
  • Ügyfélközpontú szemléletmód
  • Kiváló szóbeli és írásbeli kommunikációs képesség
  • Tiszta, artikulált beszéd
  • Problémamegoldó képesség
Amit kínálunk
  • Színvonalas modern munkakörülmények
  • Változatos juttatási csomag
  • Folyamatos fejlődési és karrier lehetőség
  • Hosszú távú tervezhető foglalkoztatás
Amennyiben ajánlatunk felkeltette az érdeklődésedet, kérjük továbbítsd önéletrajzod, motivációs leveled, valamint a kitöltött adatlapot, melyet az alábbi linkre kattintva érhetsz el.
Link megjelenítése
Pályázati anyagod a lent megadott e-mail címre várjuk.

Helyek Borsod-Abaúj-Zemplén
Kategória Ügyfélszolgálat / Vevőszolgálat / Szolgáltatás
Szükséges iskolai végzettség Középiskola