www.cvonline.hu

Telefonos ügyfélszolgálati munkatárs

  • A hirdetés 1199 napja lejárt

 Az OTP Bank

Bankkártya Help Desk Osztálya

munkakör betöltésére munkatársat keres

 Feladatok

  • 7*24 órás telefonos ügyfélszolgálati tevékenység keretében:
  • Telefonon bejelentkező ügyfelek színvonalas és szakszerű kiszolgálása, információnyújtás - ügyfélkezelés
  • Ügyfél-igény alapú termékajánlás, telefonos értékesítés
  • Bankkártyával kapcsolatos ügyintézés, segítségnyújtás
  • Kapcsolattartás társbankokkal, nemzetközi kártyatársaságokkal

Elvárások

  • Minimum középfokú végzettség (érettségi)
  • Felhasználói szintű számítástechnikai ismeret (Word, Excel)
  • Ügyfélorientált, türelmes, nyitott, sikerorientált és teljesítmény-centrikus személyiség
  • Fontos jellemzője a jó kommunikációs készség és ügyfélközpontúság, monotónia-tűrés
  • Kitartás és értékesítési készség
  • Rugalmas és nagy teherbírású
  • Kész a többműszakos munkavégzésre (beleértve a kora reggeli, késő esti, hétvégi, esetenként ünnepnapi, valamint éjszakai munkavégzést is)
  • Megbízható, pontos munkavégzés jellemzi
  • Nyitott a folyamatos tanulásra, új ismeretek elsajátítására

Előnyt jelent

  • Közgazdasági végzettség
  • Call Centerben és / vagy telefonos értékesítésben szerzett tapasztalat
  • Aktív, középfokú angolnyelv-tudás
Helyek Budapest
Pest
Kategória Ügyfélszolgálat / Vevőszolgálat / Szolgáltatás
Értékesítés / Kereskedelem
Bank / Biztosítás / Pénzintézet
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő