www.cvonline.hu

Telefonos ügyfélszolgálati munkatárs

Mind-Diák Szövetkezet
Hozzáadva: 2017.07.21.
Hirdetés azonosító: 783351
lejárt

Ha diákmunka, akkor Mind-Diák! A diákszövetkezet, aminek folyamatos fejlődését több tízezer diák szorgalma és tehetsége biztosítja. Különböző iparágakban működő hazai és multinacionális cégeknél végezhetsz rendszeresen és alkalmanként diákmunkát, részt vehetsz gyakornoki programokban, szakmai gyakorlaton. Csatlakozz hozzánk!

Ezúttal kozmetikai termékek forgalmazásával foglalkozó partnercégünk részére keresünk részmunkaidős, telefonos ügyfélszolgálati munkatárs pozícióba munkavállalót az alábbi feltételekkel:

Feladatok:

  • A call centerbe beérkező hívások kezelése
  • Kimenő hívások indítása, lebonyolítása
  • E-mailen történő kapcsolattartás
  • Tanácsadókkal való kapcsolattartás (telefonok kezelése)
  • Felmerülő kérdések megválaszolása, segítségnyújtás
  • Más munkakörhöz tartozó problémák továbbítása a megfelelő osztály felé

Elvárások:

  • Érettségi bizonyítvány
  • MS Office felhasználói szintű ismerete
  • Jó kommunikációs készség
  • Konfliktuskezelő és problémamegoldó képesség
  • Jó stressztűrő képesség
  • Precizitás
  • Fogékonyság
  • Kedvesség, segítőkészség
  • Türelem
  • Határozottság

Munkaidő: hétfő-péntek, minden nap 16:00-20:00-ig

Betanítási időszak: 1 hónap, napi 8 óra, 8:00-16:30-ig

Előnyt jelent:

  • Ügyfélszolgálati tapasztalat

Amit kínálunk

  • Bruttó 100ezer Ft/hó (betanítási hónap alatt bruttó 200ezer Ft)

Amennyiben számíthatunk Rád, várjuk jelentkezésed, melyet a honlapunkon történő Link megjelenítése után a pozíció megjelölésével tehetsz meg!Kizárólag úgy érvényes a jelentkezésed, ha kitöltöd az oldalon a kért adatokat!

Kérjük, hogy különös gondot fordíts a valós ráérés és telefonszám megadására!