www.cvonline.hu

Telefonos ügyfélszolgálati munkatárs

  • A hirdetés 1196 napja lejárt

Budaörsi székhelyű, 23 éve sikeresen működő magyar vállalat

telefonos ügyfélszolgálati munkatársat keres.

Feladatok:

  • kimenő hívások kezdeményezése
  • a cég szolgáltatásaival kapcsolatos érdeklődés felkeltése, időpontok egyeztetése új és meglévő ügyfelek részére,
  • együttműködés az értékesítőkkel
  • kapcsolódó adminisztratív feladatok ellátása.

Elvárások:

  • minimum középfokú végzettség,
  • telefonos vagy személyes értékesítésben szerzett tapasztalat,
  • felhasználói szintű számítógépes ismeret,
  • határozott, proaktív kommunikációs stílus,
  • rugalmas, pozitív személyiség.

Amit kínálunk:

  • teljes- vagy részmunkaidős munkavégzés,
  • leendő munkavállalóinkkal hosszú távon kívánunk együttműködni,
  • stabil cégháttér
  • kiváló munkahelyi környezet
  • lelkes, fiatalos csapat, igényes munkakörnyezet várja új munkatársainkat

Munkavégzés helye:

  • Budaörs

Kapcsolat:
Jelentkezni önéletrajzzal a lent megadott e-mail címen lehet.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Marketing / Reklám / Média / PR
Ügyfélszolgálat / Vevőszolgálat / Szolgáltatás
Értékesítés / Kereskedelem
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő