www.cvonline.hu

Telefonos ügyfélszolgálati munkatárs

Mind-Diák Szövetkezet
Hozzáadva: 2017.11.28.
Hirdetés azonosító: 1241781

Ezúttal piacvezető, telekommunikációs partnercégünk részére keresünk Telefonos, bejövő híváskezelő ügyfélszolgálati tevékenység ellátására nappali tagozatos hallgatói jogviszonnyal rendelkező diákokat.

Feladatok:

  • Bejövő hívások fogadása
  • Ügyfelektől közvetlenül érkező hívások megválaszolása
  • Egyenleg és szerződés állapotának lekérdezése
  • Folyamatban lévő ügyek és egyéb ügyintézés
  • Megrendelésekkel, díjcsomagokkal, szolgáltatásokkal kapcsolatos érdeklődés (meglévő szerződés esetén)

Elvárások:

  • Nappali tagozatos hallgatói jogviszony
  • Érettségi és betöltött 18. életév
  • Felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek
  • Folyamatos munkavállalás minimum az őszi félévre
  • Heti minimum 20 órás ráérés, melyből minimum 1 nap hétköznap délelőtt!
  • Betanuláson való részvétel
  • Pontos, precíz munkavégzés és jó kommunikációs készség

Munkaidő: Hétfőtől vasárnapig, 06.00 - 22.00 között - hetente minimum 20 óra teljesítése kötelező!

Előnyt jelent:

  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Multinacionális munkakörnyezet
  • Bruttó 800 Ft/óra díjazás + jutalékok
  • Rendkívül rugalmas, órarendhez igazítható, előre tervezhető munkaidőbeosztás

A munkavállalás minden adminisztrációs lépésében segítségedre leszünk és a betanulás időszakában is támogatunk. Jelentkezésedet elküldheted a szeged@minddiak.hu címre, vagy hozz létre diákprofilt egy perc alatt és jelentkezz egy kattintással az oldalunkon. Ha kérdésed volna, keress bizalommal a 06-70-452-3329-es számon. Visszahívunk!

Amennyiben úgy gondolod, hogy a hirdetés felkeltheti az ismerőseid érdeklődését is, kérlek kattints a "Megosztás" gombra, és oszd meg velük Facebookon is!