www.cvonline.hu

Telefonos ügyfélszolgálati munkatárs

Mind-Diák Szövetkezet
Hozzáadva: 2017.11.18.
Hirdetés azonosító: 1233997
lejárt

Dolgozz a Mind-Diák-nál! Diákszövetkezetünk országos hálózatban kínál rendszeres és alkalmi diákmunkát számos iparágban és pozícióban. Diákmunka keretében megszerzett munkatapasztalat jó referencia lehet későbbi pályakezdésedkor is. Élj a lehetőséggel!

Feladatok:

  • telefonos ügyfélszolgálati feladatok ellátása
  • a beérkező hívásokhoz kapcsolódó adminisztratív feladatok ellátása

Elvárások:

  • nappali, esti vagy levelező tagozatos aktív vagy passzív hallgatói jogviszony
  • rendszeres munkavégzés rugalmas időbeosztással, havi minimum 60 órában

Előnyt jelent:

  • órarendhez rugalmasan illeszthető beosztás
  • rugalmasan választható vállalási idő: heti 15-40 óra
  • folyamatos munkalehetőség, biztos kereset

Jelentkezz időben, foglald le a helyedet már most!