www.cvonline.hu

TELEFONOS ÜGYFÉLSZOLGÁLATI MUNKATÁRS

  • A hirdetés tegnap lejárt

AEGON Magyarország Általános Biztosító Zrt.

Contact Center csapata soproni vagy szombathelyi munkavégzéssel, teljes munkaidőben új munkatársakat keres az alábbi pozícióba:

Munkavégzés helye:
9400 Sopron, Ógabona tér 9.
9700 Szombathely, Paragvári utca 17.

Leendő munkatársunk feladatai:

  • A Contact Centerbe érkező ügyfélkontaktusok magas színvonalon történő intézése,
  • bejövő ügyfélhívások fogadása és megválaszolása,
  • ügyféllevelek megválaszolása,
  • papíralapon és elektronikusan beérkező ügyféligények feldolgozása, rögzítése, ügyfél tájékoztatás,
  • kimenő hívások lebonyolítása előre meghatározott ügyfélkiszolgáláshoz kapcsolódó témákban,
  • reklamációk, ügyfélpanaszok kezelése,
  • oktatásokon, konzultációkon, vizsgákon, értekezleteken való részvétel.

Elvárások:

  • Középfokú végzettség,
  • 1-2 éves ügyfélszolgálati területen szerzett tapasztalat előnyt jelent,
  • kiváló MS Office ismeretek,
  • pontos és gyors munkavégzés, precizitás,
  • kiszámíthatóság, teherbíró-képesség.

Küldje el jelentkezését, ha úgy gondolja, hogy

  • Jó a kommunikációs készsége,
  • logikus és analitikus gondolkodásmód jellemzi,
  • precíz, a munkájával szemben mindig igényes,
  • kitűnő és gyors problémamegoldó képességgel rendelkezik,
  • szeret csapatban dolgozni,
  • terhelhető és feladatorientált munkavégzés jellemzi,
  • szeretne megismerkedni a biztosítási szakma speciális területével.

Amennyiben úgy érzi, hogy a fenti elvárások illenek Önre, és szívesen lenne tagja egy nemzetközi nagyvállalat magyarországi lelkes csapatának, úgy – jövedelemigény megjelölésével - küldje el jelentkezését!

Helyek Sopron
Szombathely
Győr-Moson-Sopron
Vas
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció
Bank / Biztosítás / Pénzintézet
Ügyfélszolgálat / Vevőszolgálat / Szolgáltatás > Telefonos ügyfélszolgálat, Ügyfélszolgálati munkatárs
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű