www.cvonline.hu

Telefonos ügyfélszolgálati munkatárs

  • A hirdetés 7 napja lejárt
cofidis career

Európai anyavállalati háttérrel, a hazai lakossági pénzintézeti szektorban több mint 10 éves múlttal rendelkező, stabil piaci szereplő álláspályázatot hirdet az alábbi feladatkörben:

ELVÁRÁSOK

  • Legalább középfokú végzettség
  • Kiváló, lényegre törő kommunikációs és problémamegoldó tárgyalási készség
  • Minimum 1 év tapasztalat telefonos ügyfélszolgálati munkakörben pénzintézeti területen
  • Monotónia- és stressztűrés
  • Felhasználói szintű számítógép-ismeret
  • Szimultán figyelmi képesség
  • Empátia és türelem

FELADATOK

  • Az ügyfelek részéről beérkező hívások fogadása, kezelése, megválaszolása
  • Az ügyfelek részéről felmerült problémák, panaszok kezelése, továbbítása az érintett társosztályok részére
  • A meglévő és új ügyfelek tájékoztatása a cég termékeiről és azok feltételeiről
  • Hívásokkal kapcsolatos adminisztratív feladatok elvégzése
  • Egyéb ügyfélkezeléssel kapcsolatos feladatok
  • Ajánlat adása további termékekre és szolgáltatásokra

AMIT KÍNÁLUNK

  • Határozatlan idejű munkaszerződés
  • Fiatalos, lendületes csapat
  • Biztos munkáltatói háttér
  • Színvonalas munkakörülmények

A MUNKAVÉGZÉS HELYE ÉS IDEJE

  • Budapest 13. kerület
  • Teljes munkaidő

Amennyiben a fenti lehetőség felkeltette az érdeklődését, magyar nyelvű fényképes önéletrajzát a pozíció megjelölésével az alábbi email címre várjuk.

Helyek XIII. kerület
Budapest
Pest
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció > Adminisztrátor, Ügyintéző
Bank / Biztosítás / Pénzintézet > Hitelspecialista
Ügyfélszolgálat / Vevőszolgálat / Szolgáltatás > Telefonos ügyfélszolgálat, Ügyfélszolgálati munkatárs
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű