www.cvonline.hu

Telefonos ügyfélszolgálati munkatárs

Mind-Diák Szövetkezet
Hozzáadva: 2017.10.20.
Hirdetés azonosító: 1191384
lejárt

Dolgozz a Mind-Diák-nál! Diákszövetkezetünk országos hálózatban kínál rendszeres és alkalmi diákmunkát számos iparágban és pozícióban. Diákmunka keretében megszerzett munkatapasztalat jó referencia lehet későbbi pályakezdésedkor is. Élj a lehetőséggel!

Feladatok:

  • telefonos ügyfélszolgálaton kárbejelentések rögzítése
  • a bejelentésekhez kapcsolódó adminisztratív feladatok ellátása

Elvárások:

  • nappali tagozatos aktív vagy passzív hallgatói jogviszony
  • rendszeres munkavégzés rugalmas időbeosztással, hétfőtől péntekig 08.00-16.00 között

Előnyt jelent:

  • órarendhez rugalmasan illeszthető beosztás
  • rugalmasan választható vállalási idő: heti 15-40 óra
  • folyamatos munkalehetőség, biztos kereset

Jelentkezz időben, foglald le a helyedet már most!