www.cvonline.hu

TELEFONOS ÜGYFÉLSZOLGÁLATI MUNKATÁRS

  • A hirdetés 4 napja lejárt

Magyarország piacvezető cukrász, sütőipari és gasztronómiai nagykereskedése
budapesti székhelyére keres:

RÉSZMUNKAIDŐS (NAPI 6 ÓRA)

 TELEFONOS ÜGYFÉLSZOLGÁLATI MUNKATÁRSAT

Feladatok:

  • Vásárlói megrendelések felvétele
  • Kiemelt termékek, ajánlása, értékesítése
  • Napi tevékenység dokumentálása
  • Szoros együttműködés a társosztályokkal
  • Felmerülő vásárlói igények továbbítása
  • Adminisztrációs tevékenység

Elvárások:

  • Kiváló kommunikációs és problémamegoldó képesség
  • Jó kapcsolatteremtő képesség
  • Célorientált, önállóan dolgozni tudó, proaktív, dinamikus személyiség
  • Hasonló területen szerzett tapasztalat előnyt jelent
  • Ügyfélközpontúság

Munkavégzés helye:

  • Budapest

Amit kínálunk:

  • Megbecsülés
  • Versenyképes jövedelem
  • Változatos feladatok
  • Magas színvonalú technikai háttér biztosítása
  • Stabil vállalati háttér

Amennyiben a pozíció felkeltette érdeklődését, kérjük fényképes szakmai önéletrajzával és motivációs levelével szíveskedjen jelentkezni a lenti e-mail címen. Társaságunkról bővebb információt a Link megjelenítése internetes portálon találhat.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció
Ügyfélszolgálat / Vevőszolgálat / Szolgáltatás > Telefonos ügyfélszolgálat, Ügyfélszolgálati munkatárs
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Munkaidő tipusa Részmunkaidő, Határozatlan idejű