www.cvonline.hu

TELEFONOS ÜGYFÉLSZOLGÁLATI MUNKATÁRS

Hozzáadva: 2017.05.28.
Hirdetés azonosító: 1103858

Szeretsz emberekkel foglalkozni és könnyen meg is találod velük a közös hangot? Megértő és türelmes vagy, ráadásul a kommunikáció is az erősségeid közé tartozik? Partnercégünk, egy áruházlánc megbízásából keresünk határozatlan időre, rész- és teljes munkaidős munkarendben, azonnali munkakezdéssel munkatársakat az alábbi munkakörbe:
Feladatok:
  • Telefonos ügyfélszolgálati tevékenység ellátása: beérkező hívások fogadása
  • Ügyfelek pontos, szakszerű tájékoztatása
  • Információnyújtás, problémafeltárás, panaszkezelés
  • A tevékenységhez köthető adminisztrációs feladatok ellátása

Elvárások:
  • Minimum középfokú végzettség
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeret
  • Jó kommunikációs készség, ügyfélközpontúság
  • Precíz, megbízható munkavégzés
  • Jó stressztűrő és problémamegoldó képesség

Juttatások:
  • Fix alapbér+ cafeteria + mozgóbér
  • 4,6 vagy 8 órás munkavégzés
  • Alkalmazotti státusz
  • Határozatlan idejű jogviszony
  • Folyamatos, hosszú távú munkalehetőség egy stabil cégnél
  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Munkavégzés helye: Budapest

Előnyök:
  • Ügyfélszolgálati területen szerezett releváns tapasztalat előny

  • Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, önéletrajzát a megadott e-mail címre várjuk.

Munkavégzés helye:
  • Budapest