www.cvonline.hu

Telefonos Ügyfélszolgálati Munkatárs

  • A hirdetés 74 napja lejárt

Feladatok:

  • Beérkező regisztrációk, email-ek és telefonok kezelése
  • Árajánlatok elkészítése, kiküldése
  • Időpontok egyeztetése, illetve azok teljesülésének nyomon követése
  • Napi, heti, havi riportok készítése
  • Általános adminisztratív feladatok ellátása

Elvárások:

  • Számítógépes felhasználói ismeretek (MS Office)
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás (elengedhetetlen)
  • Teljesítményorientált beállítottság
  • Kiváló szervezőképesség
  • Kiváló kapcsolatteremtő és kommunikációs készség
  • Pontos, percíz munkavégzés
  • Csapatszellem

Amit kínálunk:

  • Betanítás, képzés
  • Dinamikus csapat, kiváló munkakörülmények
  • Egyedülálló környezet versenyképes jövedelem
  • Mobiltelefon
  • Hosszú távú, kellemes munkalehetőség

Amennyiben felkeltettük érdeklődését, fényképpel ellátott, magyar és idegen nyelvű önéletrajzát a lenti e-mail címre várjuk. A beérkezett pályázatokat bizalmasan kezeljük.