www.cvonline.hu

Telefonos ügyfélszolgálati munkatárs

  • Ez az állásajánlat 1 napon belül lejár

Európa egyik legnagyobb kertészeti cégének magyarországi irodájába keresünk

TELEFONOS ÜGYFÉLSZOLGÁLATI MUNKATÁRSAT.

Az iroda legfőbb feladata a magyarországi megrendelők teljes körű tájékoztatása; a megrendelések feldolgozása, nyomon követése; esetleges felmerülő problémák kezelése. 5 fős telefonos ügyfélszolgálati csapatukba keresnek új kollégát.

Feladatok:

  • ügyfelekkel való kapcsolattartás (nem értékesítés!);
  • bejövő hívások megválaszolása (elsősorban tájékoztatás a megrendelésekkel kapcsolatban);
  • adminisztráció, adatrögzítés (pl. vevőadatok, írásbeli megrendelések, katalógusigénylés);
  • bejövő ügyfél e-mailek megválaszolása;
  • reklamációkezelés (írásban).

Feltételek:

  • telefonos ügyfélszolgálati tapasztalat;
  • középfokú végzettség;
  • felhasználói szintű számítógépes ismeretek;
  • jó kommunikációs képesség, monotonitástűrés.

Előny, de nem feltétel:

  • alapfokú angol nyelvtudás

Amit a cég kínál:

  • barátságos, segítőkész környezet;
  • stabil hátterű munkahely;
  • juttatási csomag: alapbér + cafetéria.

Munkavégzés helye: Budaörs (tömegközlekedéssel jól megközelíthető)

Munkaidő: hétfőtől-péntekig 8:00-16:30 között

Munkavégzés helye Budaörs
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció, Ügyfélszolgálat / Vevőszolgálat / Szolgáltatás
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Régió Budapest, Budaörs