www.cvonline.hu

Telefonos ügyfélszolgálati munkatárs

Hozzáadva: 2017.09.18.
Hirdetés azonosító: 1077435

Pénzügyi partnercégünk megbízásából, azonnali munkakezdéssel keresünk munkatársakat az alábbi pozícióba:
Feladatok:

  • Káreseményekkel kapcsolatos bejövő hívások fogadása,
  • információnyújtás, folyamatos tájékoztatás a kárügyekről,
  • kapcsolódó adminisztráció ellátása.
  • kapcsolattartás az ügyfelekkel, telefonon, e-mailben és postai úton,

Elvárások:
  • Legalább középfokú végzettség,
  • felhasználói szintű MS Office ismeret,
  • biztosítási területen, call centerben szerzett tapasztalat,
  • kiváló kommunikációs, problémamegoldó képesség.

Juttatások:
  • Kiemelkedő munkakörülmények, dinamikus csapat,
  • stabil, megbízható munkahely,
  • versenyképes jövedelem,
  • hosszú távú munkalehetőség.

Előnyök:
  • Kárrendezéssel kapcsolatos tapasztalat

  • Amennyiben megfelel mindezen feltételeknek, kérjük, küldje el fényképpel ellátott, magyar nyelvű önéletrajzát az alábbi e-mail címünkre: