www.cvonline.hu

Telefonos ügyfélszolgálati munkatárs

Synlab Hungary Kft. budapesti laboratóriumába teljes és részmunkaidős munkatársakat keres az alábbi pozícióba:

Feladatok:

  • a telefonos ügyfélszolgálati hívások kezelése
  • információnyújtás nyitva tartásról
  • információnyújtás vizsgálatainkról, szolgáltatásainkról
  • segítségnyújtás telefonos időpontfoglalásban
  • ügyfélpanaszok kezelése meghatározott szakmai irányelvek szerint
  • ügyfélszolgálati elektronikus levelezés kezelése
  • egyéb telefonos megkeresésekkel kapcsolatos ügyintézés

Elvárások:

  • érettségi
  • felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • ügyfélorientált szemlélet
  • határozott, udvarias kommunikáció
  • pontos precíz munkavégzés

Nem elvárás, de előny:

  • egészségügyi végzettség
  • ügyfélszolgálati gyakorlat
  • angol nyelvismeret

Amit nyújtunk:

  • kiszámítható, hosszú távú munkalehetőség
  • modern munkahely, kellemes környezet
  • új kollégák betanítása
  • határozatlan idejű munkaviszony
  • cafeteria és egyéb szociális juttatások
  • biztos nemzetközi háttér

A munkavégzés helye:

  • Synlab Hungary Kft. 1065 Budapest Bajcsy-Zsilinszky út 53. I. emelet

Jelentkezését a megpályázott pozíció megjelölésével a lenti e-mail címünkre küldje.

Munkavégzés helye Budapest
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció, Ügyfélszolgálat / Vevőszolgálat / Szolgáltatás
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Régió Budapest, Pest