www.cvonline.hu

TELEFONOS ÜGYFÉLSZOLGÁLATI MUNKATÁRS

PROHUMAN

Hozzáadva: 2016.09.13.
Hirdetés azonosító: 1076512

Szeretsz másoknak segíteni? Úgy érzed könnyen megtalálod másokkal a közös hangnemet, de az értékesítés nem a Te világod? Akkor ezt a lehetőséget keresed: Megbízható, teljes körű call center szolgáltatással foglalkozó cég hosszú távra munkatársakat keres rész- és teljes munkaidős munkarendben azonnali munkakezdéssel az alábbi munkakörbe:
Feladatok:
  • Telefonos ügyfélszolgálati tevékenység ellátása: beérkező hívások fogadása
  • Ügyfelek pontos, szakszerű tájékoztatása
  • Információnyújtás, problémafeltárás, panaszkezelés
  • Igényfelmérés az ügyfelek körében
  • A tevékenységhez köthető adminisztrációs feladatok ellátása

Elvárások:
  • Minimum középfokú végzettség
  • Magas szintű számítógépes ismeret
  • Jó kommunikációs készség, ügyfélközpontúság
  • Monotónia tűrés
  • Jó stressztűrő és problémamegoldó képesség
  • Precíz, megbízható munkavégzés

Juttatások:
  • Fix alapbér+mozgó bér
  • Folyamatos, hosszú távú munkalehetőség egy stabil cégnél
  • 4/6/8 órás munkavégzés
  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Alkalmazotti státusz
  • Munkavégzés helye: Budapest, 13. kerület

Előnyök:
  • Telefonos ügyfélszolgálati területen/ értékesítésben szerezett releváns tapasztalat előny

  • Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését fényképes önéletrajzát a megadott e-mail címre várjuk.