www.cvonline.hu

Telefonos ügyfélszolgálati munkatárs

  • A hirdetés 336 napja lejárt

A Róbert Károly Magánkórház folyamatosan bővülő csapatába keres munkatársat

részmunkaidős

telefonos ügyfélszolgálati munkatárs

munkakörbe.

Feladatok:

  • hívások kezelése
  • bejövő hívásoknál a kezelésekkel kapcsolatban információ szolgáltatása, előjegyzések felvétele
  • kimenő hívásoknál: adategyeztetés
  • az előjegyzések pontos rögzítése a Hospitaly rendszerben
  • információ és/vagy időpont kérő levelek megválaszolása
  • betegút irányítás
  • adminisztráció

Elvárások:

  • min. középfokú végzettség
  • felhasználói szintű informatikai ismeretek
  • magabiztos angol nyelvtudás telefonban is
  • egészségügyi képzettség és hasonló munkakörben szerzett tapasztalat előnyt jelent

Elvárt kompetenciák:

  • ügyfélközpontú gondolkodás, viselkedés,
  • kiváló kommunikációs készség
  • gyorsaság, dinamizmus
  • tanulékonyság
  • önállóság, probléma megoldás
  • empátia

Amit kínálunk:

  • kulturált munkakörülményeket,
  • felelősségteljes, kihívásokkal teli munkát,
  • napi 4 óra részmunkaidő, határozatlan idejű foglalkoztatást a Munka törvénykönyve szerint, hétfőtől péntekig 9:00-13:00 között.

Munkavégzés helye: Budapest XIII. kerület
Munkakezdés ideje: 2016.06.
Jelentkezési határidő: 2016.06.06.

Amennyiben a fenti lehetőség felkeltette érdeklődését, és az elvárásoknak megfelel, magyar nyelvű fényképes önéletrajzát és motivációs levelét a bérigénye megjelölésével az alábbi e-mail-címre várjuk!

Helyek Budapest
Pest
Kategória Ügyfélszolgálat / Vevőszolgálat / Szolgáltatás
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Részmunkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol