www.cvonline.hu

Telefonos ügyfélszolgálati munkatárs

Hozzáadva: 2017.09.17.
Hirdetés azonosító: 1042100

Érdekel a telefonos munka, de nem találsz olyan lehetőséget ahol szakmailag és anyagilag is elismernék a munkádat? Szeretnél egy megbízható stabil hátterű multinacionális vállalatnál dolgozni? Itt egy remek lehetőség! Hosszú távú, teljes munkaidős pozícióba keresünk megbízható munkatársakat – akár pályakezdőket is – magyar központú, multinacionális banki nagyvállalathoz.
Feladatok:
  • ügyfelektől beérkező hívások fogadása
  • ügyfelek kérdéseinek színvonalas és gyors megválaszolása
  • keresztértékesítési feladatok ellátása
  • meglévő ügyfélkörben kimenő hívások indítása
  • ügyféligény alapú termékajánlás, értékesítés
  • ügyfelek panaszainak és problémáinak szakszerű megválaszolása

Elvárások:
  • banki tapasztalat előny, de nem feltétel (pályakezdők jelentkezését is várjuk!)
  • minimum középfokú végzettség (érettségi)
  • biztos számítástechnikai felhasználói ismeretek
  • kiemelkedő kommunikációs és problémamegoldó képesség
  • ügyfélorientált, nyitott személyiség
  • értékesítői szemlélet, kreativitás
  • gyors tanulási készség, nyitottság az új ismeretek elsajátítására

Juttatások:
  • stabil, magyar központú, multinacionális nagyvállalati munkahely
  • kiemelkedő juttatási csomag (átlagon felüli alapbér, teljesítményarányos bónusz, cafeteria)
  • szakmai fejlődési lehetőség (1,5-3 hónapos képzést követően azonnali és automatikus előrelépés)
  • barátságos, modern munkakörnyezet

Előnyök:
  • ügyfélszolgálati/kereskedelmi tapasztalat
  • közgazdasági/pénzügyi/kereskedelmi végzettség
  • telefonos ügyintézőként és/vagy telefonos értékesítőként szerzett

  • Jelentkezés fényképes önéletrajzzal a megadott e-mail címen.

Munkavégzés helye:
  • Budapest