www.cvonline.hu

Telefonos ügyfélszolgálati munkatárs

  • A hirdetés 465 napja lejárt

Magyarország piacvezető cukrász, sütőipari és gasztronómiai nagykereskedése

nyíregyházi székhelyére keres:

TELEFONOS ÜGYFÉLSZOLGÁLATI MUNKATÁRSAT

Feladatok:

  • vásárlói megrendelések felvétele
  • kiemelt termékek ajánlása, értékesítése
  • napi tevékenység dokumentálása
  • felmerülő vásárlói igények továbbítása
  • adminisztrációs tevékenység

Elvárások:

  • kiváló kommunikációs és problémamegoldó képesség
  • jó kapcsolatteremtő képesség
  • célorientált, önállóan dolgozni tudó, proaktív, dinamikus személyiség
  • ügyfélközpontúság

Előny:

  • hasonló területen szerzett tapasztalat

Munkavégzés helye: Nyíregyháza

Amit kínálunk:

  • megbecsülés
  • versenyképes jövedelem
  • változatos feladatok
  • magas színvonalú technikai háttér biztosítása
  • stabil vállalati háttér

Amennyiben a pozíció felkeltette érdeklődését, kérjük fényképes szakmai önéletrajzával és motivációs levelével szíveskedjen jelentkezni a megadott e-mail címen.