www.cvonline.hu

Telefonos ügyfélszolgálati munkatárs

  • A hirdetés 462 napja lejárt

Aranykor Önkéntes Nyugdíjpénztár

keres

Telefonos ügyfélszolgálati munkatársat

Feladat:

  • ügyfelektől érkező telefonhívások fogadása
  • ügyfélmegkeresések megválaszolása írásban/telefonon
  • kimenő hívások kezdeményezése
  • adminisztrációs feladatok ellátása
  • személyes ügyintézés a Pénztár ügyfélszolgálatára érkező ügyfelekkel (eseti jelleggel)

Elvárások:

  • legalább középfokú végzettség
  • kitűnő kommunikációs készség
  • jó problémamegoldó készség
  • meggyőzőerő, kellemes hang
  • ügyfélközpontú, segítő attitűd
  • kommunikációs szintű angol nyelvtudás
  • felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • pontos munkavégzés
  • monotónia és stressz tűrés

Előny:

  • hasonló területen szerzett szakmai tapasztalat
  • telefonos értékesítésben szerzett tapasztalat
  • pénztári ismeretek

Munkavégzés helye:

·        Budapest, V. kerület

Rólunk:

Az Aranykor Önkéntes Nyugdíjpénztár 111 ezer taggal, 115 milliárd Ft kezelt vagyonával 10%-os piaci részesedéssel Magyarország 4. legnagyobb önkéntes nyugdíjpénztára. Pénztárunk elhivatott az öngondoskodás fontosságának mind szélesebb körben való megismertetésében és elkötelezett tagjainak, munkáltatói partnereinek minőségi, ügyfélközpontú kiszolgálásában. Az Aranykor Önkéntes Nyugdíjpénztár tevékenységének minőségével elsőként és egyedüliként nyerte el az önkéntes nyugdíjpénztárak közül a Superbrands díjat. Ha hasonló értékeket vall, és szívesen tenne velünk együtt a még jobb eredmények eléréséért, várjuk jelentkezését.

Jelentkezés módja: fényképes szakmai önéletrajz és motivációs levél megküldése – bérigény megjelölésével- az alábbi email címre.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Értékesítés / Kereskedelem
Ügyfélszolgálat / Vevőszolgálat / Szolgáltatás
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol