www.cvonline.hu

TELEFONOS ÜGYFÉLSZOLGÁLATI MUNKATÁRS

  • A hirdetés 476 napja lejárt

 A hazai biztosítási piac felső harmadába tartozó UNION Biztosító a bécsi székhelyű, tőzsdén jegyzett Vienna Insurance Group cégcsoport tagja. A több csatornán elérhető, széleskörű termékpalettája keretében az UNION Biztosító lakossági, vállalati, valamint intézményi ügyfelei számára kínál innovatív, egyedi igényeknek megfelelő biztosítási megoldásokat.

Üzleti aktivitása mellett a társadalmi szerepvállalásra is kiemelt figyelmet fordít.

Ügyfélszolgálati igazgatóságunkra 1 éves határozott időtartamra

 munkakörbe keresünk munkatársat.

Főbb feladatok:

  • ügyfélszolgálatra beérkező hívások fogadása,
  • szolgáltatásokkal kapcsolatos teljes körű információnyújtás,
  • szolgáltatói ügyintézés,
  • ügyfélszolgálati tevékenységgel kapcsolatos adminisztratív feladatok ellátása.

Ideális jelöltünk:

  • legalább 1 éves biztosításban szerzett tapasztalattal rendelkezik,
  • legalább 1 éves Call Centerben szerzett tapasztalattal bír,
  • társalgási szinten beszél angol nyelven,
  • minimum középfokú végzettség birtokában van,
  • kiváló a kommunikációs készsége szóban és írásban egyaránt,
  • munkáját az ügyfélközpontúság mellett pontosság és precizitás jellemzi,
  • számítógépes ismerete felhasználói szintű.

Amit kínálunk:

  • folyamatos szakmai fejlődési lehetőség,
  • fiatalos, jó hangulatú csapat,
  • béren kívüli juttatások.

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, és szívesen lenne tagja egy sikeres és stabil céget építő csapatnak, pályázatát – a pozíció és bérigény megjelölésével – az alábbi e-mail címre kérjük eljuttatni.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Ügyfélszolgálat / Vevőszolgálat / Szolgáltatás
Bank / Biztosítás / Pénzintézet
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozott idejű