Telefonos ügyfélszolgálati munkatárs (részmunkaidő)/Contact Center Agent

Régió:

Pest

Human Centrum Kft.
Hozzáadva: 2017.02.25.
Hirdetés azonosító: 763967
lejárt

A Humán Centrum Kft. működésének ideje alatt több ezer embernek biztosított országszerte törvényes, bejelentett munkahelyet, fejlődési lehetőséget számos iparágban. Célunk a munkatársak hatékonyságának növelése, fejlesztése és óvása, mely kiemelkedően fontos a vállalatok sikere szempontjából.

Ezúttal Gödöllőre, kozmetikai termékek forgalmazásával foglalkozó partnercégünk részére keresünk részmunkaidős, telefonos ügyfélszolgálati munkatárs pozícióba munkavállalót az alábbi feltételekkel:

Feladatok:

  • A call centerbe beérkező hívások kezelése
  • Kimenő hívások indítása, lebonyolítása
  • E-mailen történő kapcsolattartás
  • Tanácsadókkal való kapcsolattartás (telefonok kezelése)
  • Felmerülő kérdések megválaszolása, segítségnyújtás
  • Más munkakörhöz tartozó problémák továbbítása a megfelelő osztály felé
  • Munkaidő: hétfő-péntek, 16:00-20:00-ig
  • Betanítási időszak: 1 hónap, napi 8 óra, 8:00-16:30-ig

Elvárások:

  • Érettségi bizonyítvány
  • 2-3 évig érvényes tanulói jogviszonnyal rendelkezés (esti, nappali, levelező)
  • MS Office felhasználói szintű ismerete
  • Jó kommunikációs készség
  • Konfliktuskezelő és problémamegoldó képesség
  • Jó stressztűrő képesség
  • Precizitás
  • Fogékonyság
  • Kedvesség, segítőkészség
  • Türelem
  • Határozottság

Előnyt jelent:

  • Ügyfélszolgálati tapasztalat

Jelentkezését fényképes önéletrajzzal, a regisztrációt követően, a következő weboldalon várjuk: Link megjelenítése