www.cvonline.hu

Telefonos ügyfélszolgálati munkatárs (részmunkaidő)

Régió:

Budapest

Human Centrum Kft.
Hozzáadva: 2016.12.23.
Hirdetés azonosító: 905417
lejárt

A Humán Centrum Kft. büszke arra, hogy működése alatt több ezer embernek biztosított országszerte törvényes, bejelentett munkahelyet, fejlődési lehetőséget számos iparágban. Célunk a munkatársak hatékonyságának növelése, fejlesztése és óvása, mely kiemelkedően fontos a vállalatok sikere szempontjából.

Ezúttal cégcsoportunk országos hatáskörrel rendelkező,  higiéniai termékek értékesítésével foglalkozó tagja számára keresünk telefonos ügyfélszolgálati munkatárs pozícióba, részmunkaidőbe munkavállalót az alábbi feltételekkel:

Feladatok:

  • Meglévő adatbázis frissítése, aktualizálása, adatgyűjtés
  • Címlista alapján potenciális vevőkörrel történő kapcsolattartás
  • Értékesítők részére telefonos időpont egyeztetés
  • Számlakészítés, adminisztráció

Munkaidő: részmunkaidő, napi 4 óra, Hétfőtől- péntekig 8-12 óráig

Elvárások:

  • Érettségi bizonyítvány
  • Hasonló területen/munkakörben szerzett többéves tapasztalat
  • Proaktív hozzáállás
  • Kiváló kommunikációs képesség
  • MS Office felhasználói szintű ismerete

Előnyt jelent:

  • Megváltozott munkaképesség igazolása

Amit kínálunk

  • Betanulási időszakot követően távmunkaként is végezhető
  • Alapbér+mozgóbér+jutalék

Jelentkezését fényképes önéletrajzzal, bruttó bérigény megjelölésével, a regisztrációt követően a következő oldalon várjuk: Link megjelenítése

Ha az állásajánlat felkeltheti ismerősei érdeklődését, kérjük, a lenti "Megosztás" gomb segítségével ossza meg velük a Facebookon is!