www.cvonline.hu

Telefonos ügyfélszolgálati munkatárs (részmunkaidő)

Régió:

Budapest

Human Centrum Kft.
Hozzáadva: 2017.04.27.
Hirdetés azonosító: 852171
lejárt

A Humán Centrum Kft. büszke arra, hogy működése alatt több ezer embernek biztosított országszerte törvényes, bejelentett munkahelyet, fejlődési lehetőséget számos iparágban. Célunk a munkatársak hatékonyságának növelése, fejlesztése és óvása, mely kiemelkedően fontos a vállalatok sikere szempontjából.

Ezúttal cégcsoportunk országos hatáskörrel rendelkező,  higiéniai termékek értékesítésével foglalkozó tagja számára keresünk telefonos ügyfélszolgálati munkatárs pozícióba, részmunkaidőbe munkavállalót az alábbi feltételekkel:

Feladatok:

  • Adatgyűjtés excel-táblából, meglévő adatbázis frissítése, aktualizálása
  • Címlista alapján potenciális vevőkörrel történő kapcsolattartás
  • Értékesítők részére telefonos időpont egyeztetés
  • Számlakészítés, adminisztráció

Munkaidő: részmunkaidő, napi 4 óra, 8-12 óráig

Elvárások:

  • Érettségi bizonyítvány
  • Hasonló területen/munkakörben szerzett többéves tapasztalat
  • Proaktív hozzáállás
  • Telesales-attitűd, kiváló kommunikációs képesség
  • MS Office felhasználói szintű ismerete

Előnyt jelent:

  • Megváltozott munkaképesség igazolása
  • Angol nyelvtudás

Amit kínálunk

  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Közel 20 éves szakmai tapasztalat, megbízható cégháttér
  • Alapbér, illetve érdekeltségi rendszer

Jelentkezését fényképes önéletrajzzal, bruttó bérigény megjelölésével, a regisztrációt követően a következő oldalon várjuk: Link megjelenítése

Ha az állásajánlat felkeltheti ismerősei érdeklődését, kérjük, a lenti "Megosztás" gomb segítségével ossza meg velük a Facebookon is!