Telefonos ügyfélszolgálati munkatárs (Referenciaszám: PJ5082)
Pannonjob Kft.
Frissítve : 2016.12.23.
Jelentkezési határidő: 2016.12.29.
Hirdetés azonosító: 1094879
lejárt

Az egyik legnagyobb magyarországi hitelintézet az ügyfélszolgálati főcsoportjába keres HATÁROZATLAN időre, BUDAPESTRE új munkatársakat az alábbi munkakörbe:

Telefonos ügyfélszolgálati munkatárs

Feladatok:

- beérkező hívások fogadása, ügyfélkiszolgálás,
- ügyfél-elégedettség felmérése,
- hívások adminisztrációja,
- dokumentumok postázása az ügyfél kérésére,
- saját ügyfélkörök ápolása,
- telefonos megkeresések és utánkövetések biztosítása.

Elvárások:
- legalább középfokú végzettség,

- ügyfélorientált hozzáállás, logikus gondolkodás,
- nyugodt és magabiztos kommunikáció,
- kiegyensúlyozott és szabálykövető személyiség,
- tanulásra és fejlődésre való nyitottság.

Amit megbízónk kínál:
- vállalat központjában való munkavégzés,
- változatos munkakör és barátságos, multinacionális környezet,
- kiváló csapatszellem,
- kihívással teli munkakör,
- hosszú távú lehetőség,
- jól strukturált karrierút és prémiumrendszer,
- versenyképes alapbér + cafetéria,
- mentorprogram, 6 hónapos betanulási időszak,
- vonat/bérlet támogatása Budapest határáig 100%-an.

Munkavégzés helye: Budapest (V. kerület, belváros)
Foglalkoztatás időtartama: határozatlan idejű

Kérjük, magyar nyelvű önéletrajzát csatolva küldje el Pálvölgyi Patrícia kapcsolattartó részére a honlapunkon található regisztrációs űrlap segítségével vagy e-mailben a referenciaszám és BÉRIGÉNY feltüntetésével (PJ5082) E-mail cím megjelenítése címre. Tájékoztatjuk, hogy a Pannonjob Kft. álláshirdetéseire, adatbázisába történő jelentkezésével cégünk automatikusan, Ön által elfogadottnak tekinti az adatvédelmi nyilatkozatot, amely a következő linken megtekinthető:Link megjelenítése

Nyilvántartási szám: 4376-4./2003, 07-0006-06.