www.cvonline.hu

Telefonos ügyfélszolgálati munkatárs - Németország

Régió: Külföld

Randstad Hungary Kft.

Hozzáadva: 2016.12.25.
Jelentkezési határidő: 2014.08.16.
Hirdetés azonosító: 807769

Németországi partnercégünk stuttgarti irodájába keresünk telefonos ügyfélszolgálati pozícióba munkatársakat.

Feladatok:

- Bejövő telefonhívások magas színvonalú kezelése

- Ügyfeleink szolgáltatásaival kapcsolatos részletes tájékoztatás

- A hívásokhoz kapcsolódó adminisztráció elvégzése

Elvárások:

- Felsőfokú német ÉS magyar, VALAMINT tárgyalóképes olasz ÉS angol nyelvtudás

- Pontosság, precizitás

Amit kínálunk:

- Hosszú távú munkalehetőség

- Határozatlan idejű munkaszerződés

- Versenyképes fizetés

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a Randstad honlapján