www.cvonline.hu

Telefonos ügyfélszolgálati munkatárs német nyelvtudással

  • A hirdetés 836 napja lejárt

 Jól beszélsz németül és szívesen dolgoznál Magyarország legnagyobb magyar tulajdonban lévő, díjnyertes call centerében?

Ha mindkét kérdésre igen a válaszod, csatlakozz hozzánk!

Fiatalos, lendületes munkatársakat keresünk az alábbi pozícióba, azonnali munkakezdéssel:

Telefonos ügyfélszolgálati munkatárs

német nyelvtudással

Jelentkezz, ha szeretnél:

-          bejövő hívásokat fogadni,

-          részletes és pontos információkat nyújtani az ügyfelek számára,

-          reklamációkat- és problémákat kezelni,

-          hívásokhoz kapcsolódó adminisztrációt elvégezni az adott rendszerben.

Fontos, hogy magadra ismerj az alábbi felsorolásból:

-          kommunikációképes magyar és német nyelvtudás szóban és írásban,

-          minimum középfokú végzettség,

-          rendelkezz alapszintű számítástechnikai ismeretekkel,

-          kommunikációs- és problémamegoldó készség,

-          ügyfélközpontú gondolkodásmód,

-          előnyt jelent, ha szereztél már ügyfélszolgálaton, Call Centerben, ügyfélkezelésben tapasztalatot.

-          azonnali munkába állás.

Munkaidőd így alakulna:

-          8 órában dolgozhatsz hétfőtől péntekig 8 és 20 óra között, rugalmas beosztásban.

Munkádért cserébe, amit kínálunk:

-          Fix órabér,

-          fiatalos csapat,

-          változatos munkakör,

-          modern munkakörnyezet,

-          stabil jövőkép.

Munkavégzésed helye:

Budapest, 13. kerület

Jelentkezz önéletrajzzal a E-mail cím megjelenítése e-mail címen, ha a hirdetésünk elnyerte tetszésed! A tárgymezőbe írd be: „nüsz”

Egyéb hasonló állások Önnek
Személybiztosítási kárügyintéző

Trenkwalder Kft

Partnercégünk, Magyarország egyik piacvezető bi...
Budapest

Beszállítói minőségbiztosítási mérnök

Multinacionális autóipari megbízónk számára ker...
Veszprém, Veszprém

Hegesztő-lakatos

Dolgozz Szegeden Hegesztő-lakatosként:Hegesztő-...
Csongrád, Csongrád