www.cvonline.hu

TELEFONOS ÜGYFÉLSZOLGÁLATI MUNKATÁRS (BANKING, 7x24)

  • A hirdetés 421 napja lejárt

Társaságunkról, termékeinkről részletesebb információt olvashat a Link megjelenítése oldalon.

Az FHB Bank Zrt. új munkatársakat keres az alábbi pozícióba:

TELEFONOS ÜGYFÉLSZOLGÁLATI MUNKATÁRS
(BANKING, 7x24)

Budapest

A leendő munkatárs feladatai:

  • a bank lakossági és kkv ügyfeleinek professzionális kiszolgálása, az ügyfélkapcsolatok erősítése a bejövő hívások kezelése során,
  • az ügyfelek teljes körű és magas szintű tájékoztatása, a bank betéti- és hiteltermékeinek értékesítése, proaktív keresztértékesítés,
  • az elektronikus termékekhez (bank-, hitelkártya, NetBank) kapcsolódó ügyfélszolgálati tevékenységek ellátása,
  • a bank ügyfelei számára átfogó segítségnyújtás és pénzügyi tranzakciók végrehajtása,
  • az ügyfélkérés és -probléma lehető legrövidebb időn belül történő megválaszolása.

A Banking munkarendje folyamatos, 7x24 (hétköznapi, hétvégi, délelőtti, délutáni és éjszakai műszakok váltakozása, napi 8 órás munkavégzéssel)

Az ideális jelölt:

  • a megpályázott munkakörben banki tapasztalat előny, de nem feltétel (pályakezdők jelentkezését is várjuk!)
  • legalább középfokú végzettséggel rendelkezik
  • kommunikációs készsége és problémamegoldó képessége kiemelkedő,
  • ügyfélorientált szemléletű,
  • rugalmasság, jó alkalmazkodó képesség, proaktivitás jellemzi,
  • hatékonyan dolgozik csapatban, nagy munkabírású,
  • biztos számítástechnikai felhasználói ismeretekkel rendelkezik.

Az elbírálás során előnyt jelent:

  • középfokú angol nyelvtudás.
  • felsőfokú végzettség, vagy folyamatban levő pénzügyi / gazdasági felsőfokú tanulmányok

Kérjük, hogy amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, pályázati anyagát fizetési igényének megjelölésével juttassa el az alábbi e-mail címre. A levél tárgyában feltétlenül tüntesse fel: „pályázó neve_pozíció”.

Helyek Pest
Budapest
Kategória Ügyfélszolgálat / Vevőszolgálat / Szolgáltatás
Bank / Biztosítás / Pénzintézet
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő