www.cvonline.hu

TELEFONOS ÜGYFÉLSZOLGÁLATI MUNKATÁRS 6 ÓRÁBAN

Prohuman

Hozzáadva: 2017.09.18.
Hirdetés azonosító: 542121

Pénzintézet megbízásából keresünk azonnali munkakezdéssel munkatársakat az alábbi pozícióba:

Feladatok:
  • a beérkező hívások fogadása,
  • reklamációk kezelése,
  • információnyújtás,
  • egyéb adminisztratív feladatok.
Elvárások:
  • középfokú végzettség,
  • felhasználói szintű számítógép ismeret,
  • kiváló kommunikációs, problémamegoldó képesség,
  • monotonitástűrés,
  • rugalmasság, precizitás, önállóság és határozottság.
Előny:
  • Hasonló területen szerzett tapasztalat.
Amit kínálunk:
  • fiatalos csapat, jó munkakörnyezet,
  • rugalmas munkaidő
  • karrierlehetőség.
Munkavégzés helye:
  • Budapest
Kapcsolat:
Jelentkezni fényképpel ellátott, bérigényt tartalmazó önéletrajzzal lehet az E-mail cím megjelenítése email címen keresztül a megpályázandó munkakör tárgy mezőben történő megnevezésével. Felhívjuk szíves figyelmüket, hogy csak az elvárásoknak teljes mértékben megfelelő jelentkezőket tudjuk értesíteni egy héten belül, telefonon keresztül. Referencia szám: CCO 02