Telefonos ügyfélszolgálati munkatárs – bejövő vonalon, nem értékesítés

PROHUMAN

Hozzáadva: 2017.02.22.
Hirdetés azonosító: 1117665

Pénzintézet megbízásából keresünk munkatársakat az alábbi munkakörbe
Feladatok:

  • Bejövő hívások fogadása
  • Széleskörű információ- és segítségnyújtás az ügyfelek részére
  • Biztosítási termék ismertetése, nem értékesítés
  • Kapcsolódó adminisztrációs feladatok ellátása
  • Panaszkezelés, problémamegoldás

Elvárások:
  • Legalább középfokú végzettség
  • Felhasználó szintű számítástechnikai ismeretek (Word, Excel)
  • Rugalmasság, precizitás
  • Önállóság és határozottság
  • Kiváló kommunikációs és gyors problémamegoldó készség

Juttatások:
  • Azonnali munkakezdés, hosszútávú munkalehetőség
  • Stabil, nemzetközi munkahely
  • Fix havi alapbér + cafetéria

Előnyök:
  • Biztosítási területen szerzett tapasztalat
  • Telefonos ügyfélszolgálati munkakörben vagy értékesítésben szerzett tapasztalat

  • Amennyiben hirdetésünk felkeltette az érdeklődését, kérjük, küldje el a jelentkezését a megadott módon.

Munkavégzés helye:
  • Budapest