www.cvonline.hu

Telefonos ügyfélszolgálati diákmunka

PROHUMAN

Hozzáadva: 2016.12.23.
Hirdetés azonosító: 909528

Feladatok:
  • bejövő hívások fogadása,
  • tájékoztatás nyújtása,
  • reklamáció és problémakezelés,
  • hívásokhoz kapcsolódó adminisztráció elvégzése.
Elvárások:
  • aktív, nappali tagozatos hallgatói jogviszony,
  • alapszintű számítástechnikai ismeretek,
  • kiemelkedő kommunikációs- és problémamegoldó készség,
  • pontosság, precizitás.
Amit kínálunk:
  • Nappali időszakban (8-20) bruttó 678 Ft/óra
  • Esti időszakban bruttó 714 Ft/óra
Munkavégzés helye:
  • Budapest
Egyéb:
  • Munkaidő:
  • Reggel 7 és este 11 óra között, beosztás szerint.
  • Egyéb:
  • Betanítás időpontja: 2015. 02.19. csütörtök
  • Kezdés: 2015.02.23
  • Munkavégzésed helye:
  • Budapest, 13. kerület
Kapcsolat:
Jelentkezz önéletrajzzal a E-mail cím megjelenítése e-mail címen, ha a hirdetésünk elnyerte tetszésed. A tárgymezőbe írd be: diak-üsz