www.cvonline.hu

Telefonos ügyfélszolgálat közműszolgáltatónál - Debrecen

  • Company_icon Produkteam Kft.
  • Location_icon Debrecen, Hajdú-Bihar
  • Mentés
  • Az álláshirdetés 12 napja lett aktiválva

A Produkteam Kft. immár több mint 20 éve segíti az álláskeresőket, hogy megtalálják a számukra megfelelő munkahelyet. Fontosnak tartjuk, hogy a munkavállalók és munkáltatók egyaránt elégedettek legyenek.

Jelen hirdetésünkkel telefonos ügyfélszolgálatos munkatársakat keresünk debreceni, stabil hátterű közműszolgáltató céghez.

Feladatok:

  • bejövő hívásfogadás
  • hívások kezelése, tájékoztatás nyújtása
  • ügyfelekkel történő kapcsolattartás írásban és telefonon
  • back office munka ellátása

Elvárások:

  • minimum érettségi
  • jó kommunikációs képesség
  • magabiztos számítógépes ismeretek (Word, Excel, levelező program)
  • jó stressztűrő képesség
  • precíz, pontos munkavégzés
  • megbízhatóság
  • terhelhetőség

Előny:

  • telefonos ügyfélszolgálati tapasztalat
  • SAP rendszer ismerete

Amit kínálunk:

  • tervezhető munkabeosztás
  • fix bér és prémium
  • cafetéria juttatás
  • munkába járás támogatása
  • modern kellemes munkakörnyezet
  • stabil, komoly hátterű vállalati kultúra
  • jó csapat

Munkaidő: heti 40 óra, hétköznapokon 7-20 óra közötti intervallumban.

Munkavégzés helye: Debrecen

Amennyiben a leírtak alapján úgy érzi, azonosulni tud a munkakörrel, jelentkezzen honlapunkon, az űrlapra töltse fel bérigényével ellátott fényképes önéletrajzát:

Helyek Debrecen
Hajdú-Bihar
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció > Ügyintéző
Ügyfélszolgálat / Vevőszolgálat / Szolgáltatás > Telefonos ügyfélszolgálat, Ügyfélszolgálati munkatárs
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű