www.cvonline.hu

Telefonos ügyfélszolgálat - bejövő vonalon

Prohuman

Hozzáadva: 2017.09.17.
Hirdetés azonosító: 798158

Nemzetközi pénzintézet megbízásából keresünk munkatársakat az alábbi pozícióba

Feladatok:
  • bejövő hívások fogadása biztosítások témakörében,
  • széleskörű információ- és segítségnyújtás az ügyfelek részére,
  • kapcsolódó adminisztrációs feladatok ellátása,
  • panaszkezelés, problémamegoldás.
Elvárások:
  • legalább középfokú végzettség,
  • biztosító társaság call centerében szerzett tapasztalat,
  • rugalmasság, precizitás,
  • önállóság és határozottság,
  • felhasználó szintű számítástechnikai ismeretek (Word, Excel).
Munkavégzés helye:
  • Budapest
Egyéb:
  • Munkaidő: H-P Teljes munkaidő
  • Munkavégzés helye: Budapest, 12. kerület
  • Munkakezdés: azonnal
  • Amit kínálunk:
  • bérezés: bruttó 850 Ft/óra
  • Referencia szám: SC-01
Kapcsolat:
Fényképes szakmai önéletrajzzal az E-mail cím megjelenítése e-mail címen keresztül.