www.cvonline.hu

Telefonos ügyfélszolgálat, bejövő vonalon

PROHUMAN

Hozzáadva: 2017.02.24.
Hirdetés azonosító: 643476

Nemzetközi pénzintézet megbízásából keresünk munkatársakat az alábbi pozícióba:

Feladatok:
  • bejövő hívások fogadása,
  • széleskörű információ- és segítségnyújtás az ügyfelek részére,
  • a gépjármű felelősség biztosítási termék ismertetése,
  • kapcsolódó adminisztrációs feladatok ellátása,
  • panaszkezelés, problémamegoldás.
  • esetenként kimenő hívások indítása (felmondó ügyfelek felkeresése),
Elvárások:
  • legalább középfokú végzettség,
  • rugalmasság, precizitás,
  • önállóság és határozottság,
  • felhasználó szintű számítástechnikai ismeretek (Word, Excel),
  • kiváló kommunikációs és gyors problémamegoldó készség.
Előny:
  • telefonos ügyfélszolgálati területen szerzett tapasztalat.
Amit kínálunk:
  • bérezés: bruttó 655 Ft/óra+étkezési utalvány+bónusz,
  • 5-6 hónapos időszakos munkavégzés, hosszabbítási lehetőséggel,
  • a munka mennyiségének függvényében hosszabbítási lehetőség.
Munkavégzés helye:
  • Budapest
Egyéb:
  • Munkaidő: H-P, napi 8 óra, csúsztatott műszakokban 8:00 és18:00 között, munkakezdés: 2013. október 01. (2.ker.)
Kapcsolat:
Jelentkezni fényképes, bérigényt tartalmazó szakmai önéletrajzzal lehet az E-mail cím megjelenítése e-mail címen keresztül. Referencia szám: PB 12