www.cvonline.hu

Telefonos ügyfélmenedzser

  • A hirdetés 766 napja lejárt

A munkatársak fő feladatai:

  • Adminisztrációs és telefonos ügyfélszolgálati, valamint levelezési feladatok ellátása
  • Szerződéskötéssel, szerződéskezeléssel, tájékoztatással, számlázással, valamint ügyfélszám növeléssel és megtartással kapcsolatos front és back office feladatok ellátása és támogatása.
  • Telefonon történő tárgyalások lebonyolítása, ügyfelektől érkező telefonhívások kezelése.
  • Az ügyfelektől érkező valamennyi kérdés hatékony, és eredményes megválaszolása.
  • Adatbázisok precíz, pontos töltése, kapcsolódó ügyviteli feladatok ellátása.

Elvárások:

  • legalább középfokú iskolai végzettség
  • értékesítés orientált szemléletmód, ügyfélközpontú magatartás
  • jó kommunikációs készség
  • felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • Excel és World használat

Amit kínálunk:

  • fix alapbér + bónusz + cafeteria + ösztönző juttatások
  • alapos szakmai felkészítés, belső továbbképzések
  • kellemes légkör, dinamikus, fiatalos csapat
  • támogató vezetés
  • jól felszerelt, kulturált irodai környezet

Egyéb információ:

  • határozatlan idejű munkaszerződés, hosszú távú együttműködés
  • fejlődési, előrejutási lehetőség

Munkavégzés helye: Budapest 11. kerület

Munkaidő: Teljes munkaidő

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el szakmai önéletrajzát, a munkakör megjelölésével a következő címre.

Helyek Pest
Budapest
Kategória Ügyfélszolgálat / Vevőszolgálat / Szolgáltatás
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő