www.cvonline.hu

Telefonos ügyfélmenedzser

  • A hirdetés 877 napja lejárt

Az Ellerton Call Centers Kft. partnere a hazai villamos-energia piac meghatározó szereplője, Magyarország egyik legjelentősebb villamos-energetikai társaságcsoportjának tagja.

Az alábbi pozícióra keresünk elhivatott munkatársakat:

A munkatársak fő feladatai:

  • szolgáltatások értékesítése és ajánlása kis- és középvállalatok számára
  • ügyfél akvizíció meglévő adatbázisból
  • bejövő telefonhívások fogadása, problémamegoldás
  • e-mailes kapcsolattartás üzleti ügyfelekkel
  • szerződéses dokumentumok előkészítése, kezelése
  • kapcsolódó adminisztratív feladatok ellátása

Elvárások:

  • üzletkötésben szerzett 2-3 év tapasztalat
  • legalább középfokú iskolai végzettség (érettségi bizonyítvány)
  • értékesítés orientált szemléletmód, ügyfélközpontú magatartás
  • kiváló kapcsolatteremtő készség
  • határozott, magabiztos, kommunikáció
  • felhasználói szintű számítógépes ismeretek

Amit kínálunk:

  • fix alapbér + bónusz + cafetéria + ösztönző juttatások
  • alapos szakmai felkészítés, belső továbbképzések
  • kellemes légkör, dinamikus, fiatalos csapat
  • támogató vezetés
  • jól felszerelt, kulturált irodai környezet

Egyéb információ:

  • határozatlan idejű munkaszerződés, hosszú távú együttműködés
  • fejlődési, előrejutási lehetőség

Munkavégzés helye: Budapest

Munkaidő: Teljes munkaidő (napi 8 óra)

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, juttassa el szakmai önéletrajzát, bérigény megjelölésével az alábbi e-mail címre.

Jelentkezéskor kérjük jelölje meg a betölteni kívánt pozíció nevét!

Helyek Pest
Budapest
Kategória Energetika / Villamosság
Értékesítés / Kereskedelem
Ügyfélszolgálat / Vevőszolgálat / Szolgáltatás
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő