www.cvonline.hu

Telefonos Ügyfélmenedzser

  • A hirdetés 526 napja lejárt

Most Te is csatlakozhatsz Magyarország egyik legsikeresebb csapatához, ha

  • Szeretsz egész nap ügyfelekkel beszélgetni telefonon
  • Fiatalos, vidám emberek között lenni
  • Kulturált munkakörülmények között dolgozni
  • Pontos, kitartó és szorgalmas vagy
  • Értékesítési és ügyfélszolgálati tapasztalattal rendelkezel
  • Ismered a Word és az Excel alapvető funkcióinak használatát
  • Jól kommunikálsz,

akkor mi

  • havi fix 277.500 Ft bruttó jövedelemmel cafeteriaval együtt
  • havi max 30.000 Ft bruttó bónusszal
  • 4-6 hetes szakmai képzéssel
  • barátságos, segítőkész munkahelyi légkörrel
  • előrelépési lehetőséggel várunk Ügyfélmenedzseri csapatunkba!

Kiválasztási rendszerünk két részből áll. Kommunikációs gyakorlatok, word, excel és személyiség teszt vár rád, végül egy személyes interjú keretében ismerkedünk meg egymással. Ezután 3 hónap próbaidő következik 240.000 Ft havi fix bérrel, de ettől kiemelkedő felvételi esetén eltekinthetünk.

5 év alatt megtízszereztük csapatunk létszámát, most újabb 24 fővel bővítünk!

Ha szeretnél egy sikeres csapat tagja lenni, most

küldd el fényképes önéletrajzodat az alábbi email címre!