www.cvonline.hu

Telefonos ügyfélkapcsolati munkatárs

  • A hirdetés 1123 napja lejárt

A munkavégzés helye: Budapest

Munkaidő: teljes munkaidő vagy részmunkaidő

Feladatkör:

  • kimenő hívások kezdeményezése, értékesítés támogatás
  • meglévő ügyfelek tájékoztatása
  • a feladathoz kapcsolódó adminisztratív tevékenységek, adategyeztetés és rögzítés

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

  • már kézhez kapott diploma VAGY hitelesített függő vagy független biztosításközvetítői vizsga esetén azonnal elkezdhető a munka
  • érettségi esetén ingyenesen biztosítjuk a biztosításközvetítői tanfolyamot (30 órás képzés), melyhez sikeres vizsga esetén hatósági tanúsítvány tartozik (a munkavégzés diplomához vagy biztosításközvetítői vizsgához kötött)
  • gördülékeny kommunikációs készség
  • magabiztos számítógépes felhasználói ismeretek
  • pontos munkavégzés
  • tanulási hajlandóság
  • ügyfélközpontú szemléletmód

Pályakezdőket és pályamódosítókat is szívesen fogadunk, akik készségfejlesztő tréningek és tapasztalatszerzés segítségével nyitottak a kommunikáció eszközeinek minél alaposabb elsajátítására!

Amit nyújtunk:

  • határozatlan idejű munkaszerződés
  • tervezhető, versenyképes fix havi jövedelem + jutalék
  • rugalmas és előre kiszámítható munkaidő beosztás éjszakázás nélkül
  • folyamatos képzés és tréningek
  • valóban felelősségteljes munka
  • belső karrierútvonal, előrelépési lehetőség
  • jó csapat, kiváló munkakörülmények, fiatalos légkör

Várjuk jelentkezését az alábbi e-mail címen!

A cég rövid jellemzése

A TeleMedia Kft. az első magyar call center szolgáltatásokra szakosodott cégként 1993-ban kezdte meg működését, napjainkban a piac egyik legjelentősebb vállalataként ismert. A cég ügyfélszolgalati, helpdesk, telesales, adatbázis-menedzsment, CRM tanácsadási és back-office szolgáltatásokat nyújt elsősorban nemzetközi nagyvállalatok részére.

TeleMedia Kft. hivatalos weboldala: Link megjelenítése

Helyek Pest
Budapest
Kategória Ügyfélszolgálat / Vevőszolgálat / Szolgáltatás
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Részmunkaidő