www.cvonline.hu

TELEFONOS ÜGYFÉLKAPCSOLATI MUNKATÁRS

  • A hirdetés 184 napja lejárt

TELEFONOS ÜGYFÉLKAPCSOLATI MUNKATÁRSAT

keresünk! (Miskolci irodaházunkba)

Feladatok:

  • Meglévő ügyfelektől érkező hívások udvarias, gyors és pontos megválaszolása
  • Meglévő ügyfelek felkeresése szerződéshosszabbítási ajánlattal
  • Hibajelentések felvétele
  • A hívásokhoz tartozó adminisztrációs feladatok ellátása

Elvárások:

  • Legalább középfokú végzettség
  • Kiváló szóbeli és írásbeli kommunikáció
  • Stressztűrő készség, monotonitás tűrés
  • Gyors tanulási készség, új információk gyors feldolgozása
  • Magas szintű problémamegoldó képesség
  • Számítógép felhasználói szintű, gyors használata

Amit kínálunk:

  • Fiatalos, dinamikus csapat, szakmai fejlődési lehetőség
  • Kellemes munkakörnyezet, hosszú távú munkalehetőség
  • Határozatlan idejű szerződés, stabil jövedelem, cafeteria

Jelentkezését fényképes, szakmai önéletrajzzal a lenti e-mail címre várjuk! (A tárgyba írja bele: Call Center!)

Helyek Miskolc
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció
Ügyfélszolgálat / Vevőszolgálat / Szolgáltatás
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő