www.cvonline.hu

Telefonos ügyfélkapcsolati munkatárs

PROHUMAN

Hozzáadva: 2017.01.22.
Hirdetés azonosító: 1097297

Partnercégünk dinamikusan fejlődő nemzetközi pénzintézet, amely 2014-ben megnyerte a Legjobb Munkahely díját. Az értékesítési csapat bővülése miatt munkatársakat keres az alábbi pozícióba
Feladatok:

  • Meglévő ügyfelek tájékoztatása a további igénybe vehető pénzügyi termékekről
  • A termék testreszabása, díjkalkuláció, szerződés részleteinek egyeztetése az ügyfelekkel
  • Telefonos szerződéskötéshez szükséges adminisztráció elvégzése
  • A termékek iránt érdeklődők, honlapon regisztráló ügyfelek tájékoztatása, számukra legideálisabb megoldás megtalálása

Elvárások:
  • Legalább középfokú végzettség
  • Kiváló kommunikációs készség
  • Sikeréhség, eltökéltség, kitartás
  • Tanulási hajlandóság, nyitottság a szakmai újdonságokra
  • Lelkes, ambiciózus pályakezdők, karrierváltók jelentkezését is várjuk

Juttatások:
  • Fix bejelentett alapbér és cafetéria
  • Kiszámítható, átlátható teljesítményarányos jutalékrendszer
  • Személyes fejlődést támogató csapat, folyamatos mentorálás
  • Modern, igényes irodai környezet
  • Piacvezető termék, megbízható vállalati háttér
  • Munkaidő Hétfőtől-péntekig, 9:00-17:30 és 11:30-20:00 (átlag heti 2 nap délután)

Előnyök:
  • Pénzügyi, hitelezési területen szerzett több éves értékesítői tapasztalat

  • Amennyiben hirdetésünk felkeltette az érdeklődését, kérjük, küldje el fényképpel ellátott, magyar nyelvű önéletrajzát a megadott e-mail címre

Munkavégzés helye:
  • Budapest