Telefonos ügyfélkapcsolati munkatárs (teljes- és részidőben is)

  • A hirdetés 858 napja lejárt

Dinamikusan fejlődő, többször az „Év call centere” díjjal kitüntetett call center keres munkatársat az alábbi pozícióba:

Telefonos ügyfélkapcsolati munkatárs

(teljes- és részidőben is)

Főbb feladatok, munkák:

  • Telefonos igényfelmérés elismert telekommunikációs szolgáltató partnerük ügyfélkörében (NEM HIDEG HÍVÁSOK!)
  • Érdeklődés felkeltése változatos és rugalmas szolgáltatáscsokorral kapcsolatban
  • Ügyfélinformációk elemzése, közreműködés az üzleti lehetőségek feltárásban
  • Ügyféligények felkutatása, feltárása
  • Telefonos értékesítés

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Minimum. középfokú végzettség
  • Kiváló kommunikációs és kapcsolatteremtő képesség
  • Kimagasló meggyőzőképesség
  • Gyors helyzetfelismerés, problémamegoldás
  • Energikusság, kitartás
  • Jókedv

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Egyéb call center/értékesítési tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Versenyképes fizetés és juttatások: FIX ALAPÓRABÉR+mozgó bér
  • Szakmai kihívások és fejlődési lehetőség
  • Stabil, megbízható vállalati háttér
  • November eleji munkakezdés

Jelentkezés módja: Magyar nyelvű életrajzát a E-mail cím megjelenítése címre várjuk „Lendület” referenciakód megjelöléssel.

Helyek Budapest
Kategória Ügyfélszolgálat / Vevőszolgálat / Szolgáltatás
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő