www.cvonline.hu

Telefonos Toborzó

  • Frissítve 158 napja

Könnyen alakítasz ki kapcsolatot másokkal? Szeretnél egy sikeres magyar vállalkozás tagja lenni? Új munkatársainkat keressük budapesti központunkba! Ha még csak most ismerkedsz a HR területtel és szeretnél tapasztalatot szerezni, akkor nálunk a helyed!

Diákok és pályakezdők jelentkezését is várjuk!

Telefonos toborzó

(részmunkaidő)

Leendő munkatársunk feladatai:

  • Kimenő hívások indítása adatbázis rendszerből, potenciális jelöltek felkutatása különböző típusú állásokra

  • Megfelelő jelöltek továbbítása az illetékes kollégák számára,

  • Beérkezett önéletrajzok feldolgozása, előszűrése, rendszerben való iktatása

  • Bejövő telefonhívások fogadása, jelöltek tájékoztatása a nyitott pozícióinkról

  • Közreműködés csoportos tájékoztatók megszervezésében

  • Toborzási heti jelentések elkészítése, napi adminisztrációs feladatok ellátása

Jelentkezővel szembeni elvárások:

  • Középfokú végzettség

  • Előny Call Centerben, Toborzásban szerzett tapasztalat

  • Két műszakos munkarend vállalása 6 órában (8-14, 14-20 óráig)

  • Kiváló kommunikációs, kapcsolatteremtő és szervezőkészség,

  • Önállóság, határozottság, rugalmasság,

  • Monotóniatűrés,

  • Számítástechnikai ismeretek (Excel)

Amit kínálunk:

  • Hosszú távú munka- és fejlődési lehetőség,

  • Alapfizetésen felül cafeteria elemek és bónuszjuttatás

  • Fiatal, pörgős csapat

Munkavégzés helye:

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődésedet és megfelelsz az elvárásoknak, kérjük, küld el önéletrajzodat a pozíció megjelölésével a E-mail cím megjelenítése e-mail címre.

közvetítési nyilvántartási szám: BPM/01/3619-1/2015-974

adatkezelési nyilvántartási szám: NAIH-72575/2014.