www.cvonline.hu

Telefonos rendelésfelvevő

  • Company_icon Cégnév elrejtése
  • Location_icon Budapest, Pest
  • Mentés
  • Az álláshirdetés 15 napja lett aktiválva

Magyarország egy vezető friss áru nagykereskedelmi cége vevőszolgálata bővítésére

TELEFONOS RENDELÉSFELVEVŐ

munkatársat keres!

Feladatok:

  • A friss áru termékek telefonon történő rendelés felvétele, ajánlása, számítógépes rögzítése meglévő partnerek számára.
  • Kapcsolattartás, tájékoztatás, információcsere meglévő partnerekkel
  • A felmerülő adminisztrációs feladatok ellátása

Elvárások:

  • Legalább középfokú végzettség
  • Felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek
  • Kiváló kommunikációs készség
  • Határozott, magabiztos fellépés
  • Udvarias, türelmes, optimista hozzáállás
  • Magas fokú monotonitástűrés
  • Telefonos értékesítési tapasztalat

Előny:

  • Élelmiszer-forgalmazásban szerzett tapasztalat
  • Vevőszolgálati munkakörben szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Kellemes légkör, dinamikus, fiatalos csapat
  • Megbízható munkahely és kulturált környezet
  • Határozatlan idejű munkaszerződés
  • Mobiltelefon

Munkavégzés helye: Budapest, IV.ker.