www.cvonline.hu

Telefonos Portfólió Koordinátor (Részmunkaidő) (TV-7056)

  • A hirdetés 355 napja lejárt

A munkáltatóról

Pénzügyi szektorban tevékenykedő, nagymúltú partnercégünk Portfólió Koordinátort keres budapesti irodájába 6 órás munkavégzésre.

Pozíció részletezése

Feladatok:

  • feladatkörébe tartozó késedelmes ügyletek telefonos felkeresése,
  • bejövő hívások fogadása,
  • fizetési kötelezettség-vállalások, megállapodások nyomon követése,
  • fizetési ígéretek rögzítése,
  • hívásokhoz kapcsolatos folyamatos adminisztráció.

Elvárások:

  • középfokú végzettség,
  • banki jelzáloghitelek telefonos behajtási területén szerzett minimum 2 év tapasztalat,
  • felhasználó szintű MS Office ismeretek,
  • kiváló kapcsolatteremtő és kommunikációs készség,
  • kitűnő problémamegoldó képesség.

Előny:

  • felsőfokú (gazdasági/pénzügyi) végzettség,
  • angol nyelvtudás.
Helyek Budapest
Kategória Bank / Biztosítás / Pénzintézet
Munkaidő tipusa Részmunkaidő