www.cvonline.hu

Telefonos Piackutató

  • A hirdetés 1010 napja lejárt

Nemzetközi háttérrel rendelkező Informatikai magániskola új munkatársat keres

munkakörre, szegedi irodájába.

A munkalehetőséget részmunkaidőben / teljes munkaidőben kínáljuk hosszútávra folyamatos továbbképzéssel, előlépési lehetőséggel.

Ha jó kommunikációs készséged van, és szívesen dolgoznál egy fiatalos, lendületes csapatban, akkor várjuk jelentkezésedet!

Elvárások:

  • Kiemelkedő kommunikációs készség
  • Kedves, türelmes személyiség
  • Emberközpontúság
  • Pontosság, megbízhatóság, csapatszellem
  • Szükséges végzettség: minimum középfokú végzettség

Előnyt jelent:

  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Stabil vállalati háttér
  • Versenyképes fizetés
  • Fiatal, dinamikus csapat

Egyéb információk:

  • Délutáni, koraesti munkavégzés.

Munkavégzés helye:

  • Szeged

Jelentkezni fényképes, szakmai önéletrajzzal - 2014. október 17-ig -  a lenti e-mail címen lehet.

Pályakezdők jelentkezését is várjuk.

Cégjegyzékszám:: Cg.06-09-017488
Felnőttképzési nyilvántartási szám: 00594-2011
Intézményakkreditációs lajstromszám: AL-2810

Helyek Szeged
Kategória Ügyfélszolgálat / Vevőszolgálat / Szolgáltatás
Marketing / Reklám / Média / PR
Értékesítés / Kereskedelem
Asszisztencia / Adminisztráció
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Részmunkaidő