www.cvonline.hu

Telefonos piackutató munkatárs

Hozzáadva: 2017.04.25.
Hirdetés azonosító: 997108

Érdekel a piackutatás és szeretnél néhány napot dolgozni a héten? Partnercégünk megbízásából várjuk pályakezdő és tapasztalt munkatársak jelentkezését az alábbi pozícióba: Suli mellett szeretnél egy kis zsebpénzt vagy főállásod mellé kiegészítő jövedelmet? Van heti néhány délutánod/délelőttöd, amikor szívesen végeznél telefonos piackutatást lakossági és céges ügyfélkörben egyaránt? Jelentkezz hozzánk!
Feladatok:
  • Telefonos piackutatási kampányokban részt venni,
  • A kampányok során kimenő hívásokat kezdeményezni, melyek célja piaci információk gyűjtése céges és lakossági ügyfélkörben egyaránt,
  • Irodai környezetben ügyfelekkel foglalkozni,
  • Folyamatos, hosszú távú munkalehetőséget, ami igazodik tanulmányaidhoz illetve egyéb elfoglaltságaidhoz

Elvárások:
  • Érettségi,
  • Kiemelkedő kommunikációs készség,
  • Ügyfél-orientáltság,
  • Magabiztos, ugyanakkor kedves fellépés,
  • Alapszintű számítástechnikai ismeret.

Juttatások:
  • Rész- és teljes munkaidő (4-6-8óra), hétfőtől péntekig reggel 9 és este 8 óra, hétvégén reggel 10 és este 8 óra között,
  • Rugalmas időbeosztás, akkor jössz dolgozni, amikor szeretnél, de néhány napot/félnapot tudni kell vállalni egy héten,
  • Fix bérezés,
  • Fiatalos csapat, kellemes munkakörnyezet.

Előnyök:
  • Bármilyen piackutatásban, időpont-egyeztetésben szerzett tapasztalat

Nyelv:
  • Magyar

Munkavégzés helye:
  • Budapest