www.cvonline.hu

Telefonos piackutató munkatárs

Hozzáadva: 2017.09.21.
Hirdetés azonosító: 986359

Partnerünk megbízásából várjuk pályakezdő és tapasztalt munkatársakat jelentkezését az alábbi pozícióba: Szeretsz másokkal kommunikálni és egész nap csak telefonálnál?
Feladatok:
  • Jelentkezz, ha szeretnél:
  • A kampányok során kimenő hívásokat kezdeményezni, melyek célja piaci információk gyűjtése céges és lakossági ügyfélkörben egyaránt,
  • Irodai környezetben ügyfelekkel foglalkozni,
  • Folyamatos, hosszú távú munkalehetőséget,
  • Olyan cégnél dolgozni, ami nem szűnik meg.
  • Telefonos piackutatási kampányokban részt venni,

Elvárások:
  • Érettségi,
  • Kiemelkedő kommunikációs készség,
  • Ügyfél-orientáltság,
  • Magabiztos, ugyanakkor kedves fellépés,
  • Alapszintű számítástechnikai ismeret.

Juttatások:
  • Teljes- és részmunkaidő (4/6/8 óra), hétfőtől péntekig reggel 9 és este 8 óra, hétvégén reggel 10 este 8 óra között rugalmas időbeosztásban,
  • Fix bérezés,
  • Fiatalos csapat, modern munkakörnyezet.

Előnyök:
  • Előnyt jelent ha van bármilyen piackutatásban, időpont-egyeztetésben szerzett tapasztalatod!

Nyelv:
  • Magyar

  • Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődésedet jelentkezni önéletrajzzal a E-mail cím megjelenítése e-mail címen lehet.